| pitiku13 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Sunt legitimat la o echipa de fotbal din liga a 5a si nu joc mai deloc nu sunt bagat in seama vreau sa plec la o alta echipa dar antrenorul si domnul primar nu vor sa imi dea drumul nu imi dau legitimatia,,, ce este de facut? ce pot face pentru a-mi lua legitimatia si pentru a juca la o alta echipa? precizez ca am 2 legitimatii la 2 cluburi diferite, pot folosi legitimatia veche? ce pot face sa imi recuperez legitimatia si dreptul de joc?

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda sa te duci la clubul la care vrei sa joci(adica la noul club) si sa vorbesti cu aceia despre situatia ta si vezi ce se poate rezolva.Succes!