| V3lCr0 a întrebat:

am nevoie si eu de ajutorul vostru.
Ma tot oftic ca nu pot sa ridic si eu picior pana la capul la cineva.
Deabea il ridic pana la burta si ala nu prea intins de tot.
Imi puteti da niste exercitii care m-ar putea ajuta ca intr-o buna zi sa pot ridica lejer piciorul la capul cuiva? happy

Răspuns Câştigător
| MascaDeCatifea a răspuns:

Hey!
Poti incerca sa-ti ridici picioru sprijinit pe ceva, ca la balet.
Din ce in ce mai sus de fiecare data.
Fandarile ar mai fi o idee si bineinteles incerci sfoara, fortezi mai mult de fiecare data.

3 răspunsuri:
| V3lCr0 explică:

Multumesc pentru sfaturi sunt toate bune happy

| Stefanless a răspuns:

Pai, asta ar insemna ca trebuie sa ai o sfoara sau un spagat rezonabil... daca vei lucra la spagat sau la sfoara vei obtine niste rezultate, de asemenea poti face exerciti zilnice gen...sa te ti de ceva si sa ridici picioru cat de sus poti, incearca sa faci vreo 10 repetari, pauza, si repeti din nou.

Stefan.

| Takamine a răspuns:

Te-as sfatui cursuri de karate unde este elementar sa ridici piciorul foarte sus. Daca ai probleme financiare poti incerca sa iti ridici picorul si sa il tii intins fara sa il tii de ceva va durea tare, dar merita! Fundaa?