| SeBogdan a întrebat:

Am o dilema.

Acu 5 zile m-am apucat sa fac abdomene si seara trecuta am facut 155 si azi n-am avut nici febra musculara si nici semne de oboseala.E normal?

Intreb pentru ca pana acumdaca faceam mai mult de 50 aveam febra musculara a doua zi.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Probabil o sa faci maine, nu mereu se simte a doua zi, eu spre exemplu cand lucrez picioare de multe ori o simt dupa 2 zile.

Si 155 doar pentru un exercitiu e mult, mai baga 1-2 exercitii pentru abdomen, nu doar clasicele abdomene.

2 răspunsuri:
| xDValentinxD a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu e normal.si eu daca faceam mai mult de 50 aveam febra musculara a doua zi

| ciprianitadoolcik a răspuns:

Da, nu este nimic anormal. Depinde cum le faci foarte mult.