| BracKMyhay95 a întrebat:

De obicei cand faceam piept (lunea) a doua zi + inca 2 aveam o febra cat de cat dureroasa, dar de ieri si pana azi nu am aproape deloc febra si nu stiu care ar fi cauza. As vrea sa imi raspunda cei ce sunt din domeniu, ce se intampla de nu mai am febra musculara.

Răspuns Câştigător
| FitMonkey a răspuns:

Cum e? e mai bine? eu deja am de ieri, dar durerea maxima o am miercuri si joi incepe sa scada durerea.happy

7 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Salut!
Incearca sa mai schimbi antrenamentul.
Daca nu ai facut febra asta nu ii neaparat un indicator ca antrenamentul nu a fost bun.
Mai shimba exercitiile si vezi pe urma.

| FitMonkey a răspuns:

Probabil antrenamentul nu a fost destul de intens. mai asteapta o saptamana, vezi saptamana viitoare daca vei avea. si lucreaza mai intens

eu dupa antrenament n-am forta sa ma spal pe maini, am in fiecare saptamana febra happy

| BracKMyhay95 explică (pentru FitMonkey):

Asa a fost pana acum la mine, in mod normal acum trebuia sa tin mainile relaxate dar pot sa ma intind fara probleme. Poate o fi ca nu am lucrat intens, vorba ta, am sa vad cum e saptamana viitoare.

| BracKMyhay95 explică (pentru FitMonkey):

Da, e Muuult mai bine acum. Mi-am batut joc de antrenament data trecuta. Dar acum este cu totul alt ceva

| FitMonkey a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Cum e? e mai bine? eu deja am de ieri, dar durerea maxima o am miercuri si joi incepe sa scada durerea.happy

Răspuns utilizator avertizat
| justgabriela a răspuns:

Muschii tai deja s-au obisnuit cu efortul! Nu trebuie sa ai febra musculara ca sa "simti" ca ai lucrat ceva!

| kyte a răspuns:

Ai teama ca nu mai creste pieptul daca nu ai febra? S-au obisnuit muschii cu efortul sau nu ai executat exercitiul corect.Incearca sa mai adaugi greutati.