| anonim_4396 a întrebat:

Eu m-am apucat de sport de două zile și am făcut febră musculara.
Pot sa mai continui sa fac sport si cu febra musculara si va trece în timp, sau a opresc până imi trece febra musculara?
Si cam in cat timp trece febra musculara?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Febra musculara trece mai repede daca faci sport.

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Deci pot sa fac sport in continuare si daca am febra musculara?

| TheMusicBoy a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Dar de data asta cand faci sport sa depui mai mult efort si asa va trecere mai repede. Si apropo, daca nu ai avea febra musculara inseamna ca nu ai avea muschi happy

| Luciiiiii a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, iti trece mai repede febra daca o sa continui sa faci sport.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Absolut.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca poti face efort continua sa faci, te ajuta sa si scapi de ea mai repede

| Nutza2019 a răspuns:

Ai face bine sa te opresti!