| Vdariusbubu a întrebat:

Am o intrebare legata de pariuri sportive online. Vreau sa pun pariuri doar online, fara sa merg la vreo casa de pariuri sau altundeva ca sa bag si sa scot banii, sa pun biletul; vreau sa fac totul de pe laptop. Am card, tot ce imi trebuie(presupun laughing ) si vreau sa stiu daca e posibil big grin. Daca e posibil, si ati fi dornici sa-mi dati site-uri in care pot avea incredere as fi recunoscator big grin happy. Multumesc!

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Ai mare grija! In locul tau nu as face asta sub nici o forma sa bag datele bancare de pe card ca sa poti juca pe pariuri sportive online ca ai sa te imbolnavesti de LUDOMANIE! Dar atentie marita, toate jocurile de noroc si pariurile sportive sint aranjate sau trisate ca sa castige mai putini jucatori si sa piarda mai multi jucatori! Ai mare grija ca sint siteuri mascate sau piratate! Sint niste hoti care pot fura toate datele tale bancare de pe card si iti va goli contul intr-o clipita!