| 高橋_クリスティアン_1990 a întrebat:

Am o problema care ma incomodeaza...atunci cand fac flotari, deşi nu sunt gras imi atarna burta si nu stiu ce exercitii m-ar putea ajuta.Ma poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De burtanu scapi fara dieta(fara bere, bauturi acidulate si restul)plus multe abdomene 100 dimineata si 100 seara pentru inceput...

| onasis1961 a răspuns:

Lucreaza mult la abdomen. Aproximat 300 pe zi.

| ComanPro a răspuns:

Incearca sa alergi.Asta te scapa de grasime.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Abdomene dimineata = mare IDIOTENIE, buna sa-ti strici coloana.

Dimineata faci doar cardio, ATAT.

Abdomene nu are rost sa faci deloc, nu te ajuta la "burta".

Doar copiii mici pampalai fac abdomene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Bine, m-am uitat acum si zice ca abdomenele lucreaza doat partea superioara.In principiu burta nu ar trebui sa atarne daca ai o digestie si o alimentatie sanatoasa.
http://www.fitbody.ro/......ondon.html + putin cardio.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O dieta rationala fara sucuri, dulciuri, etc.
Uita-te si pe aici: https://www.google.ro/#q=exercitii+pentru+burta

| Syndre a răspuns:

Grăsime pe burtă e grăsime, deci se dă jos prin dietă.