| fnatik123 a întrebat:

Am picioarele cam slabe ( sunt băiat ).
Ce fel de exercitii / cate / de cate ori pe săptămână as putea face pentru a pune niste muschi? ( gen de la gamba - de la gamba in jos )
funda

3 răspunsuri:
| TheWalker11 a răspuns:

1.Poti sa alergi
2.Joaca fotbal
3(cel mai eficient)Stai pe un picior, cu o mana te rezemi de ceva. Dupa iti ridici piciorul si stai doar pe degete(timp de 1-2 secunde)iar dupa aceea pui talpa pe pamant timp de jumatate de secunda, apoi o iei de la capat pana simti ca lucreaza gamba. (eu fac de 40-50 ori, dupa nu mai pot)big grin (scuze pentru exprimare)
Bafta! happy

| GeneralR15 a răspuns:

Fotbalul te ajuta mult, dar trebuie sa joc si sa te antrenezi mult timp.

| boleabianca a răspuns:

Apucă-te de un sporthappy