| andreypanter a întrebat:

am si eu o intrebare eu vreau sa ma fac fotbalist...
Si as avea mai multe alegeribig grinVoi ce ziceti avem aici in giurgiu o echipa Astra II Giurgiu sa dau probe aici sau la Steaua? Ca eu mi am facut n plan dar nu stiu ce sa zicbig grin
Daca nu ma admite la steaua dau la alta astra ii dar daca nu imi place atmosfera de acolo am 3 echipe la care as vrea sa ma duc:
Concordia Chiajna
Sportul Studentesc
Academia Hagi voi ce ziceti?straight face

4 răspunsuri:
| unBaiatDulcik69 a răspuns:

Nu te duce la Steaua ca sunt niste jigodii, pe var-miu nu l-au luat fara spaga si cand nu a mai dat spaga l-au facut rezerva.

| Vasilescu_Florin_1991 a răspuns:

Eu zic la Steaua.happy

| alexsv23 a răspuns:

Incearca unde iti place mai mult. daca nu intri incearca la celelalte poate intriwinking

| Yosso77 a răspuns:

Academia Hagi acolo e foarte multa seriozitate.succces