| alexionut45 a întrebat:

am un prieten care vrea sa antreneze acasa adica si-a facut un antrenament care tine de boxatul la sac combinat cu flotari,genuflexiuni, alergat in loc dupa sa faca separat crunchuri pentru abdomen. vrea sa faca antrenamentul asta de 3 ori pe saptamana...ce zice-ti are sanse sa puna ceva musculatura sau sa defineasca? mie mi se pare cam ciudat.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rezultatele se vad in timp macar in 2 luni se va aprecia ceva apoi cu cat trec zilele din ce in ce mai bine se va tonifia.

| RAY a răspuns:

Nu e deloc ciudat doar sa o faca intens sa-i spui asta, in sport nu cantitatea conteaza si calitatea, sala nu te face musculor efortul intens te face, eu i recomand si tractiuni sa faca, si un sprint cardio e foarte bun uite asa
30 de secunde sprint 30 de secunde pauza vreo 5 reprize pe zi
http://www.youtube.com/watch?v=ZuoUJr0UJv4
dar ceva de ridicat nu are niste gantere, totul e sa te rupi sa o faci intens cat de mult poti. mare grija la coloana sa-i spui, mereu spatele drept, eu spun ca are sanse daca vrea are doar sa faca intens si macar 2, 3 seturi de cate poate nu sa faca 10 flotari nu si maxim pana numai poate, si genoflexiuni, totul

| NDC12 a răspuns:

N-are.