| Marianutzu a întrebat:

Am vazut ca tot mai multa lume isi face cont pe Mozzart pentru a paria. Am un prieten care si-a facut mai multe conturi cu diferite adrese si din cate am inteles el primeste un bonus atunci cand il creaza. Imi poate explica si mie cineva cum sta treaba?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti 10 vouchere a cate 5 lei fiecare.

| pinnus a răspuns:

Daca vrei sa vezi in fiecar zi cate un bilet dupa care sa te inspiri intra pe pagina cota sigura 10+, au fost activi baietii pe un site recent inchis din cauza concurentei si au facut super treaba, raspund si in privat daca ai nelamuriri.