| CTLN a întrebat:

As vrea sa folosesc si eu un gainer pentru cresterea masei musculare(Am 18 ani, 1.85, 70 kg). M-am gandit la GFX 8 sau Serious mass. Care e mai bun? Sau recomandati-mi altceva.

Răspuns Câştigător
| hgcl a răspuns:

Gfx-8. Ai tot ce iti trebuie in el.

3 răspunsuri:
| Mixulet a răspuns:

Da-i la laba, mai eficient

| Mirel1994 a răspuns:

Salut! Eu am folosit 6 luni GFX 8 si am reusit sa pun in jur de 10 kg pe mine. Bineinteles ca trebuie sa si mananci bine. Cel putin 3 mese pe zi dar sa fie bogate in proteine.

| CTLN explică (pentru Mixulet):

Ofof, plina lumea asta de retardati. Intrebarea era una serioasa, nu am nevoie de raspunsurile tale stupide, asa ca te rog sa dispari.