| BlueButterfly97 a întrebat:

Aș vrea să învăț să înot. Ce bazin de înot din Constanța e mai ok?

2 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Dacă erai dim Braşov poate că mai înţelegeam să pui asemenea întrebare, dar nici atunci. Dar tu fiind din Constanţa, cu marea lângă tine şi să nu ştii să înoţi până la vârsta asta...

| BlueButterfly97 explică (pentru gogu220):

laughing Ai fi surprins câți constănțeni nu știu să înoate. Nu are nimic a face cu faptul că stau lângă mare, pur și simplu mi-a fost frică să încerc. E ca și cum ai spune "ce, stai lângă aeroport și nu știi să zbori?!" Am nevoie să învăț să înot pentru o problemă medicală. Dar mulțumesc pentru tentativa ta de a da un răspuns folositorwinking