| Crisan_Tudor_1982 a întrebat:

Salut TPU

As vrea sa ma apuc de box, dar am aparat dentar fix. Vreo recomandare?

4 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Nu-I nicio problema cu aparatu decat ca o sa te incurce, mai bine sa iti ei o casa de aia sa te protejeze ca mi se pare ca no sa poti sa porti proteza

| thekiller3008 a răspuns:

N-ai ce face, cel mai probabil o sa te tai in el.

| mbzba a răspuns:

Nu e o problema, in sparringuri vorbesti cu partenerul sa nu va loviti in cap si nu o sa ai probleme

| MadaMadalici a răspuns:

Este riscant deocamdata, poti studia sportul sa te uiti la meciuri, inveti anumite tehnici si cand iti dai aparatul jos poti sa te apuci.