| daniel1ft a întrebat:

as vrea sa ma apuc de sala.

ma poate ajuta cineva cu un progam de sala.as vrea sa pun ceva masa musculara

Răspuns Câştigător
| questsoul a răspuns:

Uite aici de la Florin Uceanu:
http://www.florinuceanu.ro/arhive/264

8 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Vorbeste cu profesorul de la sala respectiva si cauta pe internet diferite exercitii si programe, daca vrei masa musculara trebuie sa ai mese bogate in proteine si carbohidrati.

| NASA10 a răspuns:

Ba eu iti zic ceva.
In loc sa te duci la sala mai bine muncesti asa ai si bani si muschi!winking

| SiLaS a răspuns:

Ziua1 : Spate
Ziua2 : Piept
Ziua3 : Picioare + Umeri
Ziua4 : Brate
Daca nu ai o alimentatie corespunzatoare poti sa iti iei adio de la sala pentru ca multi merg degeaba

| Cosmin86 a răspuns (pentru NASA10):

Serios? Aia care muncesc au muschi?

Esti doar un COPIL MIC care isi da si el cu parerea, nu?

| NASA10 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu ai vrea sa stii cine sunt! laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru NASA10):

Un copil pampalau si firav.

Arata-mi unul care "munceste" si cate medalii are comparativ cu un sportiv.

| NASA10 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ba nu sti numic

| Cosmin86 a răspuns (pentru NASA10):

Sigur ca da, si un copil mic imi explica el mie happy

Du-te ma la munca... ca nu intelegi nimic, copil firav big grin