| Superceanu a întrebat:

As vrea sa ma apuc de sala si m-am uitat pe my protein la suplimente. Care supliment credeti ca este mai bun pentru masa musculara dintre Impact whey protein si produsul mai nou The whey? Precizez ca am 62kg si 1.72 înăltime. Sunt cam slăbuț.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Proteinele din alimentatie sunt cele mai bune nu pastile
ai nevoie de o dieta bogata in proteine si carbo, grasimi, culturism

| BuLaNNNeL a răspuns:

Nici n-ai intrat în sala si te gândești la suplimente, ce logica de c@cat.

| Superceanu explică (pentru BuLaNNNeL):

Am mai facut sala dar fata suplimentewinking

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Superceanu):

Păi si la 62kg ale tale de unde ai ajuns la concluzia ca ai nevoie de suplimente? Stii cand se trece la suplimente? Stii cum si cand sa-ti alegi un supliment? 62×2= 124g proteina, ti se pare multa? laughing nu faci față cu alimentația de treci pe suplimente? Ce crezi ca o sa-ti faca suplimentele? Hulk? Iti aduc un plus de 30-40g de proteina (in functie de firma) in cazul tau fix un rahat, e foarte simplu sa-ti iei necesarul din mâncare. Nu contează numele/firma, contează eticheta nutritionala, ce si cât iti aduce/ servire si din ce ingrediente e facut acel produs.