| alabala96 a întrebat:

as vrea sa ma apuc de un curs de innot. dupa aproximativ cate ore as putea sa innot?

Răspuns Câştigător
| romascuvlad a răspuns:

Depinde daca iti place sau nu sa innoti. Eu personal plac acest sport si in 1 zi am invat singur intr-un strand, cu un var de al meu. Dupa o vara de innot stiu la perfectie aproape toate felurile de innot si stau fara sa misc din maini in apa, am 13 ani.
Funda?

1 răspuns:
| Cretuu a răspuns:

Daca muncesti din greu in vreo 3 sesiuni cred ca vei putea inota. Asa am invatat eu acum vreo muuuuuulti ani happy