| MisterFive a întrebat:

Salut TPU
As vrea sa stiu ce parere aveti despre aceste exercitii pentru abdomen http://www.youtube.com/watch?v=GZfGnU_LYp0
Cam in cat timp ar incepe sa se vada rezultate?

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Cam intr-o luna sau doua, facute de 3-4 ori pe saptamana, insa trebuie sa tii si un regim, sa renunti la alimentele grase, prajeli, fast-food, bauturi carbogazoase, dulciuri.
Pe langa acele exercitii poti face si niste cardio, adica sa alergi, iti va fi de folos.

1 răspuns:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Depinde de alimentatie/somn/genetica si mai ales de cata grasime ai in momentul de fata.