| MisterFive a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre aceste exercitii pentru abdomen http://www.youtube.com/watch?v=GZfGnU_LYp0
Cam in cat timp ar incepe sa se vada rezultate?

Răspuns Câştigător
| Lowsensitive a răspuns:

Aceste exercitii sunt foarte eficiente.Iti spun pentru ca le practic si eu de ceva timp.Am inceput sa le fac si dau rezultate. Daca vrei sa dea rezultate fa dimineata exercitiile si seara si la pranz 50 de abdomene.Cu toate acestea intr-o luna poti avea un abdomen de nota 10! Mult succes la exercitii!happy

3 răspunsuri:
| Lowsensitive a răspuns:

Pai exercitiile sunt foarte eficiente.Iti zic asta fiind ca si eu fac aceste exercitii au dat rezultate insa nu am terminat.Deci practica exercitiile dimineata si seara si pe la pranz fa 50 de abdomene.Si intr-o luna vei avea abdomenul de nota 10! Perfect fara nici un dubiu. Sper ca ti-am fost de ajutor!