| MisterFive a întrebat:

Salut TPU
As vrea sa stiu ce parere aveti despre aceste exercitii pentru abdomen http://www.youtube.com/watch?v=GZfGnU_LYp0
Cam in cat timp ar incepe sa se vada rezultate?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Da intr-adevar sunt bune exercitiile dar nu uita de alimentatie daca nu ai o alimentatie adegvata, degeaba rezultatele nu se vor vedea, si pe langa asta nu uita de somn care e unul din cele mai importanti factori pentru antrenament( asta nu inseamna ca ceilalti sunt mai putini importanti sau nu sunt importani, sunt, dar odihna e si ea importanta si cred ca lumea cam neglijeaza lucrul acesta, din pacate si sa-ti mai spun ceva tu nu cresi sau nu te definesti sau nu-ti definesti abdomenul in timpul exercitiilor(antrenamentului) ci cand dormi.Succes!