| Mach0 a întrebat:

Ca sa te inscrii la o echipa de juniori ce trebuie sa faci? Ce probe te vor pune sa dai...etc. Care stiti va rog sa-mi spuneti si mie! Sunt din 97* si as vrea sa ma inscriu la o echipa de juniori.

Mersi!

PS. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| M1sHu a răspuns:

Daca e de fotbal, trebuie sa te duci la doctor sa iti faci viza medicala. dupa sa iti faci legitimatie dupa antrenamente si daca esti bun joci titular. Bafta!

Funda? big grin

| Mach0 explică (pentru M1sHu):

Dar cum e mai bine....Sa ma duc la o echipa de juniori sau la un liceu sportiv?

| M1sHu a răspuns (pentru Mach0):

Nu stiu dar dupa mine e mai bine la o echipa cum vrei dupa tine!

Funda? happybig grin

3 răspunsuri:
| banu007 a răspuns:

Joci footbal cu alti baieti ca sa vada cu m joci si apoi iti spune daca te ia sau nu la echipa