| AlexutzaSiNimik a întrebat:

Care e sportul vostru preferat? big grin La scoala de obicei jucam handball, volei.etc. Am jucat o data si fotball.Am fost in poarta si am aparat cu fundul! laughing Deci vedeti ce tare sunt laughing! Pana la urma fiecare sport are farmecul lui dar asa de curiozitate! big grin tongue!

Răspuns Câştigător
| Veroniquest a răspuns:

Pai eu fac handbal de 5 ani, evident e sportul meu preferat dar in acelasi timp imi place mult inotul si voleiul pe plajawinking...fotbalul nu prea ma atrage.mai mult de distractietongue

7 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Fotbal

| Saya_1767 a răspuns:

Fotbal!
Si eu sunt fata, stau in poarta si chiar imi place:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferatele mele sunt inotul si tenisul.

| Fillaide a răspuns:

Mie imi place tenisul de camp, tenisul de masa, volei-ul.

| adrianarp a răspuns:

Wwe. il ador!

| Girlll a răspuns:

Jogging sh footbalul :X

| vaMpirul77 a răspuns:

Toate alexutza 1999