| anonim_4396 a întrebat:

care este cea mai buna cura de slabit? ....Adica una care sa dea roade bune si in scurt timp.

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Http://www.despreculturism.ro/9-reguli-pentru-scaderea-in-greutate.html
http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html
Respecta programele de antrenament si nutritie si vei obtine si rezultate!

7 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Tipic. prosti ca tine vad zilnic pe strada. crezi ca esti interesant daca injuri? copil de 15 ani needucat, nu esti impresionant cu nimic. doar imi confirmi afirmatiile

| Public22 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Bai naruto, 15 ani are taica-tu de puscarie poate, de ce te bagi tu in seama asa ca o curva de pe centura? vezi-ti copilariile tale!

| Public22 a răspuns:

Fructe si legume

| Cosmin86 a răspuns (pentru Public22):

Doar cu fructe si legume devii un anorexic

| Public22 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ba salbaticule, las-o mai moale, nu mai comenta la raspunsurile mele!

| JohnnyBi a răspuns (pentru Public22):

Pai daca esti pe langa si dai si sfaturi normal ca iti comenteaza. daca esti prost, fii prost pentru tine, nu ii baga in ceata si pe altii.

| NDC12 a răspuns:

In scurt timp nu se poate. Un corp frumos nu se obtine in scurt timp.