| anonim_4396 a întrebat:

care ii din arad? nu stiti, pe langa primarie, McDonald's, este ceva sala de forta? si unde? mersii

4 răspunsuri:
| Luci88 a răspuns:

IN ARAD sala de forta? nu ai sa vezi, baruri crashme, da dar sala de forta nu! funda?

| bdn23 a răspuns:

Sala de forte in arad? Vezi acolo numai birturi si crame rolling on the floor, si tu mai vrei sala de forte? Asta-i sala de forte la aradeni. Te duci in crashma si bei pana faci muschilaughing.

| allex_6955 a răspuns:

Cica. cum sa nu fie laughing

| allex_6955 a răspuns:

Bine meey, acum serios! unde dracu ii sala aia? laughing) rolling on the floor