| anonim_4396 a întrebat:

in arad ii ceva sala de forta pe langa McDonalds?

4 răspunsuri:
| allex_6955 a răspuns:

Cum nu are logica intrebarea? eu am intrebat daca stiti vreo sala de forta prin apropiere de McDonalds, happy :p

| TheDenysuka99 a răspuns:

Nu prea are logica intrebarea ta sad, dar din cate am inteles eu la intrebarea ta raspunsul meu este urmatorul: sala de forta este foarte necesara dupa ce te duci sa mananci la McDonalds laughing stii la ce ma refer...adica dupa ce te duci sa mananci bine e necesar sa treci pe la sala de forta laughing)

| TheDenysuka99 a răspuns:

Nu prea are logica raspunsul tauhappy dar din cate am inteles la intrebarea ta raspunsul meu este: daca mergi la McDonalds ar fi bine sa mergi si pe la sala de fortalaughing daca intelegi la ce ma refer adica, daca mananci bine la McDonalds ar fi bine sa te duci la sala de forta pnetru cateva exercitii!laughing deci in conluzie este ceva sala de forte pe langa McDonalds ca te ajuta sa tii la silueta.rolling on the floor

| allex_6955 a răspuns (pentru TheDenysuka99):

Pe acoloo tra sa fie ceva sala, nustiti unde ii?