| gabriel555 a întrebat:

SALUT,TPU cate kg de masa musculara poti castiga intr-un an in mod natural mai ales lucrand acasa, tin sa mentionez ca am 17 ani si lucrez cu o haltera de 40 kg, gantere de 15kg flotari etc.

4 răspunsuri:
| Rektsona a răspuns:

Nu castigi musculatura, o faci. si depinde de tine asta doar te dezvolti te potin ingrasa 10 kile

| Nickname1890 a răspuns:

S-ar putea sa poti sa pui 1-2kg intr-o prima faza, apoi te vei plafona. Ai nevoie de greutati mai mari pentru a pune masa musculara. Deci sala.

| Rancilio a răspuns:

Ca sa-ti dezvolti masa musculara trebuie sa cresti greutatile, sa schimbi exercitiile, etc. Acasa nu pui masa musculara, eventual 1, 2 kg si gata. http://www.farmpro.ro/categorie-produs/pentru-sportivi/

| RAY a răspuns:

1,2 kg de muschi, creste mereu numarul repetitilor