| MihaelaDart a întrebat:

Ce aplicație îmi recomandați pentru a vedea distanța parcursă cât și numărul pașilor!? Dacă există setarea pentru a le activa să ruleze în același timp, nu separat. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Runtastic

| MihaelaDart explică (pentru suntserios):

Îl folosești!? Te întreb că nu văd pe unde are opțiunea de schimbare a limbii. Aplicația este in germană.

| suntserios a răspuns (pentru MihaelaDart):

L am folosit inainte sa am am Huawei si aplicatiile lor native care sunt destul de bune

| suntserios a răspuns (pentru MihaelaDart):

Dar a fost mereu in engleza

| MihaelaDart explică (pentru suntserios):

Mie mi s-a instalat în limba germană și nu înțeleg din ce cauză.

| MihaelaDart explică (pentru suntserios):

Ciudat, acum mi s-a setat in engleză. Mulțumesc

| MihaelaDart explică (pentru suntserios):

Posibil să fi avut această aplicație mai de mult și cu schimbarea telefonului am uitat de ea, am aflat din ce cauza îmi apărea lb germană. Am rezolvat după ce am editat profilul din vechea locație Germania in Grecia.

9 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Cati pasi imi dai, regina?
E o aplicatie pentru windows; trebuie sa umbli cu calculatorulwinking

| Diegoxyz a răspuns:

Ce telefon ai?

| MihaelaDart explică (pentru Diegoxyz):

Xiaomi mi A2, Android