| clawdy100 a întrebat:

Aş vrea sa ştiu dacă există caşti wireless pentru. laptop dar în acelaşi timp să aibă şi fir pentru. telefonul mobil.
Mulţumesc anticipat!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Exista casti cu bluetooth si daca ai pe telefon si pe PC bluetooth te conectezi si pe telefon si pe pc cu ele. (fara fir) Ce vrei tu nu am vazut dar poti sa improvizezi.

| CM7YRE a răspuns:

Daca ele sunt wireless = fara fir nu prea au cum sa aiba fir,deci, nu prea se potrivesc, ar merge la telefon decat daca ai mufa jack.