| Adrian1555 a întrebat:

Salut TPU
Ce pre-workout sa consum daca eu vreau sa am energie inainte de antrn. si care sa imi ofere si un plus de putere sau ceva ce ma ajuta la un randament mai bun

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Oxid nitric. no-explode de la BSN, cel mai bun.

| BuLaNNNeL a răspuns:

AAKG sau un C4, dar as merge pe prima varianta daca esti începător si/sau consumator de cafea, cofeina etc.

| DanielHX a răspuns:

Iti recomand ca pre-workout MyPre de la MyProtein. Contine 200mg cafeina per servire de 16g si multi alti aminoacizi. Iti recomand BCAA intra-workout, mai ales in perioada de restrictie calorica. Nu uita sa consumi multa apa pentru circulatie mai buna si performanta sporita.