| Megatron72 a întrebat:

Ce imi recomandati sa consum inainte de antrenament? Vreau ceva care sa imi dea energie dar care sa nu ingrase

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Bea l-carnitina. Se gaseste la farmacie. Cel mai bine ar fi sa le consumi pe cele la fiole. Cate o fiola inaintea fiecarui antrenament cu jumatate de ora. Iti da energie, nu ingrasa si este foarte placut la gust si mai mult daca vrei sa slabesti te ajuta pentru ca arde caloriile. Este cam 3 RON fiola. Pe la mine prin zona asa e.

| Megatron72 explică (pentru BoOoMbOnik):

Ce interesant ca ti-am dat raspuns castigator fix la un an dupa ce mi-ai raspuns...Straniu.

8 răspunsuri:
| Bijou a răspuns:

Poti consuma un baton http://forever-aloe-vera.eu/produs/73, iar in timpul antrenamentului o bautura bazata pe arginina, cam scumpa intr-adevar, http://forever-aloe-vera.eu/produs/1197

| AmyAmya a răspuns:

Draga kanon,
Ai putea consuma un baton care iti poate da si energie si nu te ingrasa (ex.:,,Fibrobar-R'',,,GALAXY",,,IDEALBAR",,,Q-FORM",,, SILUETbar",,, Fitness".) Sper ca te-am ajutat.

| TheAndra95 a răspuns:

Bine spus. ceva care sa iti dea energie, sunt baschetbalista si inainte de antrenament sau meci manac ciocolata, banane, incearca sa eviti merele, fara sucuri carbogazoase sau mancare tip fast-food, batoate de ciocolata. tablete, ai de unde sa alegihappy. Numai ca nu chiar inainte de antrenament.cu o ora mai devreme.cam asa...organismul tau are nevoie de ceva timp sa "lucreze" happy. Nu te gandi ca te ingrasi sau mai stiu eu ce, in timpul antrenamentului corpul tau o sa elimine toate aceste toxine si tot ce nu ii este folositor, eu una nu iti recomand tot felul de pilule. Nu uita sa te hidratezi happy

| LilCrisspy a răspuns:

Fructe, mai ales citrice happy pe mine ma ajuta thinking

| irinutzaf a răspuns:

Hey,eu beau mereu gatorade inainte si in timpul antrenamentelor. cu siguranta nu te ingrasa si nu e genul de supliment sau bautura energetica ce sa dauneze sanatatii. te hidrateaza mult mai bine decat apa!

| tavi2012 a răspuns:

Salut eu iti recomand un baton de Lion sau un baton de Omega3 care il gasesti la plafar si un suc de portocale(prigat)

| llaammiiss a răspuns:

Mananca ciocolata, nu glumescwinking...eu sunt fotbalist si asta facem majoritatea dintre noi inainte de meci sau antrenament...:X