| R3hab1 a întrebat:

ce program de gantere sa fac pentru ca sa imi maresc bicepsi? si ce exerciti sa fac pentru a face asa numitul six pack?

3 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

In primul rand de ce vrei sa iti maresti doar bicepsul,celelalte grupa nu sunt asa importante? Doi, nu exista exercitii pentru abdomen, abdomenul plat se face din alimentatie si trei, daca vrei sa pui muschi acasa atunci o sa ai o mare dezamagire pentru ca nu poti, muschii se pun la sala.Bafta!

| Cosmin86 a răspuns:

Ori vrei "six pack" ori vrei biceps.

Ca sa faci biceps : maresti muschii.

Cand faci abdomen PIERZI din muschi.

Hotaraste-te ce vrei.

| R3hab1 explică (pentru SiLaS):

Pai da frate vrei sa iti arat sala unde fac?