| messijunior a întrebat:

Cine crede dintre voi ca Dumitru Dragomir si Mircea Sandu au fost incorecti cand au dezafiliat Universitatea Craiova? FORTZA ŞTIINŢA!

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Eu cred ca au fost incorecti dar nu ca au dezafiliat Universitatea Craiova, ci ca in cazul altor echipe nu au procedat la fel.

3 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Mitica dragomir mereu a fost un om corupt! dar nu a stiut nimeni! si nu numai la federatie! si pe vremea cand era presedinte la fc Brasov olt scornicesti sau victoria Bucuresti! la flacara moreni nu a fost! nu avea el treaba! atunci in perioada aia comunista ce smecherii facea mama mama! vindea meciuri! multe chestii dubioase! bineinteles ca si mircea sandu e un alt corupt! da ma rog asta de abia cand a ajuns la federatie! nu ca mitica dragomir! oricum multi faceau smecherii de astea! nicu ceausescu la inter sibiu! valentin ceausescu la steaua Bucuresti! nici numai pomenesc de altii! am uitat sa zic spun ca si flacara moreni avea doi generali chiar! ion ghenoiu si marin dragnea! si astia faceau smecherii pe vremea aia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce va place sa scrieti manelareste in loc sa scrieti "forta" ca tot omul?

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Dragomir e corect, Sandu nu stiu, dar nu stiu ce motive ar avea