| AlexJr11 a întrebat:

cine este mai bun la fotbal Neymar sau Ronaldinho?

7 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu pot spune mai mult despre acesta intrebare: e praf!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronaldinho. Neymar e un nimic pe lângă el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neymar, bineinteles, dar cand a fost la barcelona, ronaldinho a fost cel mai bun

| bunicisibuni a răspuns:

Ronaldinho

| CEstLaVie a răspuns:

In prezent neymar.

| jeoytrp a răspuns:

Desi neymar e un fotbalist extrem de creativ si cu o bogata activitate la barca, cred ca stilul de koc al lui ronaldinho ramane de inegalat, pentru mine a fost si va ramane unul din cei mai buni jucatori, gandindu ne la toate trick urile pe care le facea si pasiunea cu care juca, pentru el footbalul chiar era un joc si nu numai niste mize uriase pe bani,. RONALDINHO THE BEST

| Alexandru_Cristian_1999_CquJ a răspuns:

MAI bun este Ronaldinho pentru ca el are viteza mai buna precizie mai buna si executie! Deci Ronaldinho este mai bun! Aste este opinia mea!