| Andrei1499 a întrebat:

Cine imi spune si mie un bilet pentru maine la campionatul mondial sa bag la pariuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miza 5 lei :

Turcia - Ungaria : peste 2, 5 goluri (cota 1, 9)
Muntenegru - Anglia : 2 (cota 1, 85)
Azerbaijan - Portugalia : peste 2, 5 (cota 1, 85)
Olanda - Romania : scor corect 3-0 (cota 2, 05)
Germania - Kazahstan : Handicap -2 (cota 1, 8)
Ucraina - Moldova : Peste 2, 5 goluri (cota 1, 6)
Malta - Italia : multigol 2-3 (cota 2, 25)
Franta - Spania : marcheaza ambele echipe (cota 1, 75)

Suma de castig : apr. 420 lei

| Andrei1499 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc.dar nu crezi ca ar trebui sa pun un sistem? Nu cred ca asi nimeri Olanda-Romania 3-0...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei1499):

Daca faci sistem vei scoate undeva la 30 de lei la -1, si maxim 2, 5 mil daca iti vor iesi toate, depinde ce cota te va trage in jos. Si in general, cea mai mare o va face, pentru ca are probabilitatea cea mai mica sa se intample. Daca nu vrei sa risti, pune la goluri la Olanda - Romania : sigur se vor da 3 goluri, mai ales ca jucam in deplasare. Asta daca nu face Nationala surpriza...

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Uite aici:
Franţa-Spania 1X
Muntenegru-Anglia X2
Olanda-România 1X
Malta-Italia 2
Polonia-San Marino 1