| MateiuSergiu a întrebat:

Va salut puteti sa imi daci niste bilete bune la pariuri pentru campionatul mondial, rog sa posteze cei care au experienta.

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Belgia-Algeria 1
Spania-Olanda sub 2, 5 goluri
Anglia-Italia X pauza/X final
Cota:8, 21

Uruguay semfinalista
Cota:5, 00

Olanda loc 1-2 in grupa
Uruguay castiga grupa
Franta castiga grupa
Germania castiga grupa
Belgia castiga grupa
Cota:17, 97

Brazilia castiga Cupa Mondiala
Cota:4, 00
O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand Messi - golgheter CM 2014. Are cota de 9, buna, zic eu.

| alexs99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Messi golgheter? Nu ai vazut cum joaca la nationala? Messi nu a mai fost acelasi nici la Barcelona,unde este ajutat de un Iniesta,Fabregas,Xavi etc.,iar la argentinieni nu mi se par a fi jucatori care sa faca jocul doar pentru Messi,toti sunt individualisti, de la Kun Aguero la Higuain sau chiar Di Maria. Oricum, chiar daca as fi contrazis de cei enumerati mai sus, nu-l mai vad pe Messi acelasi cu patrunderi extraordinare, cu suturi fantastice...Mai degraba l-as vedea pe Neymar golgheter, ne vom lamuri care a avut dreptate in mai putin de o luna.
O zi buna.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexs99):

E doar o parere. Pana acum ai dreptate, Neymar deja a inscriswinking