| cascadoryes a întrebat:

Salut tpu.Cineva care cunoaste mai bine urmatoarele echipe de fotbal imi poate spune cine va castiga din meciurile:1.FC Steaua B. - Osmanlispor
2.CD Real Sociedad - Real CD Espana
3. Olympiacos - Young Boys
4.Roma - Plzen
5.Schalke - Nice

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Nu te lua dupa oricine cauta un site specializat in pronosticuri de fotbal vei avea mai mari sanse asa decat cu unii useri care vor da raspunsuri la misto

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

1. 1X as merge eu.
2. De unde naiba ai scos meciul asta? laughing Nu marcheaza ambele si 3+ l-as juca daca ar fi, insa as prefera sa- l evit.
3. 2-5 goluri sau Pauza sau Final 1.
4. 1 solist cu incredere.
5. 2-5 goluri sau Pauza sau Final 1.

| cascadoryes explică (pentru AFR81):

M.a scos steaua..am pus pe osmanlispor

| AFR81 a răspuns (pentru cascadoryes):

Rau ai facut. Totusi, ce e cu funda aia? Exista useri pe TPU care se pricep la pariuri, iar majoritatea site-urilor care ofera pronosticuri de calitate sunt contra cost.

| cascadoryes explică (pentru AFR81):

Mi.am dat seama tarziu.

| adp a răspuns:

1.Osmanlispor
2.Sociedad
3.Olymliacos
4.Roma
5.Schalke

Toate sunt 100% corectein afara de 2, unde nu sunt prea hotarat, dar cred ca Sociedad va castiga happy