| FloAlexG a întrebat:

cum sa incep iubesc sportul, iubesc sa boxez, si vreau sa merg mai departe cu asta, dar momentan sunt doborât de stres si anxietate, în fine voi trece peste, am 20 de ani am plecat in Olanda sa strâng niste bani pentru echipamente, bine si pentru mine, dar vreau sa merg mai departe, credeti ca este tarziu sa ma apuc serios de asta? Si va rog niste sfaturi!

Răspuns Câştigător
| AnonimulProb a răspuns:

Nu este tarziu niciodata. Trebuie sa iti doresti asta. Dar va fi foarte greu pentru varsta si greutatea ta sa tii pasul cu restul pentru ca probabil la 20 de ani ei sunt mult mai antrenati ca tine! Dar totul e posibil, mult noroc

| FloAlexG explică (pentru AnonimulProb):

Mersi mult pentru încurajare!

2 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Dacă nai făcut asta pana acum, e târziu.

Dacă ai mai făcut ceva, NICIODATĂ NU E PREA TÂRZIU.