| allex_6955 a întrebat:

daca de maine incep cu sala, de forta' cam in cat timp se vor vedea ceva rezultate?

6 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

In cateva luni chiar peste 5 luni atuncea vei arata ceva se vor vedea antrenamentele ce maxim o luna intr-o luna incepi asa sa te faci apoi dupa cateva luni esti barosanlaughing

| JokerV a răspuns:

Pai peste o luna doua, dar asculta la mine ca practic bodybuilding de cativa ani, prima data cand te duci nu te lua la intrecere cu cei de acolo ca nu ai nimic de dovedit,asa fac multi ca sunt mari si tari ca ridica *** tone si dupa se aleg cu accidente si probleme, lucreaza linistit si nu te da in spectacol, eu cand am inceput dupa o luna au aparut rezultate dar depinde de cum esti ectomorf,mezomorf, endoform! Ce sunt ectomorf, mezo si endo? Pai ectomorf e acel tip slabanog care ia in greutate greu si masa musculara ii creste greu, mezoform e tipul solid care ia in greutate usor si o pierde usor si ii creste masa musculara usor, si endomorf e tipul mai solid care ia in greutate usor dar o pierde greu, creste masa musculara usor, mai pe intelesu tau ectomorf e un slabanog, mezomorf e un tip solid si endomorf e unu mai grasut... vezi in ce categorie te bagi si atunci vei sti cat de repede iti cresc mushciwinking sper ca te-am ajutat

| AlinaaAli a răspuns:

Maxim o lunawinking

| NatureSelf a răspuns:

La cateva dureri de abdomen, eu zic ca dupa 7 zile din momentul in care te-ai apucat, patratele se formeaza usor, si dispar usor.

| Roxetteeeeeeeeee a răspuns:

Pai eu cred ca cel mult intr-o luna-doua se vor vedea niste rezultatewinking. Deci. Fundita?love struck

| robisson6070 a răspuns:

Rezultatele se vor vedea dupa o luna, apoi o sa fie ceva mai greu ( dar sa nu te dai batut), si mai conteaza mult si inlatimea si kg pe care le ai >> daca vrei sa cresti in masa musculara sau sa iti striezi muschi :d Un mic sfat, daca vrei sa iti faci un program de sala sa nu il iei de pe net ca acolo is scrise multe prosti