| alexionut45 a întrebat:

daca fac flotari in pumni ma imi dezvolta puterea de a lovi cu pumnul?

Răspuns Câştigător
| Uzi_Mihail_1999 a răspuns:

Da. dar nu trebuie sa faci doar flatari. trebuei sa faci un sport ca baschetul, handball sau tenis pentru ca iti antreneaza muschii si ii dezvolta. daca ai muschii dezvoltati automat lovitura e mai puternica, dar asta nu e tot, trebuie sa inveti sa faci serii de lovituri http://www.youtube.com/watch?v=M8njCl4djMs ca aici. multa bafta dar te rog nu te antrena ca sa batii lumea ci doar ca sa te aperi :). FUNDA TE ROG

| Cosmin86 a răspuns (pentru Uzi_Mihail_1999):

Nu e nimic mai amuzant decat un firav sfrijit dand sfaturi de sport laughing

Mai cresti mah intai

| alexionut45 explică (pentru Cosmin86):

De unde sti ma ca sunt firav ai vazut vreo poza cu mine?

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexionut45):

Dar cine vorbea cu tine?

| alexionut45 explică (pentru Cosmin86):

Scuze am vazut ca nu te-ai adresat nimanui si am crezut ca mi-ai zis mie

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexionut45):

Ba da, m-am adresat cuiva :

"Cosmin86 a răspuns (pentru Uzi_Mihail_1999):"

Deci, era reply la mesajul lui Uzi_Mihail_1999

11 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Eu stiam ca daca vrei sa dai tarie pumnului, trebuie sa pui un ziar pe perete si dai cu pumnul in el pana te plictisesti.La inceput doare, dar chiar functioneaza am facut un "antrenament de asta"cateva saptamani pe cand eram un "pusti" laughing.

| Lionsgate a răspuns:

Da dar iti, recomand boxul.

| HoneyCocaineee a răspuns:

Daaa, si inca foarte bine happy

| HaKeRo a răspuns:

Daca faci flotari in pumni iti intaresti bicepsul si iti tocesti pumnii adica te obisnuiesti cu durerea si cand lovesti in cineva o sa te doara dar nu chiar asa de tare. Funda?

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru HaKeRo):

Flotarile nu iti fac nimic la biceps.

| dyk3yy a răspuns (pentru HaKeRo):

Fotarile nu iti lucreaza bicepsul.Ele lucreaza piept si triceps.