| Stefan33Pavel a întrebat:

daca pun la pariuri online, îmi vine bani pe cont de la bancă?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Câștigurile vor fi în contul tău de la agenția la care ai pariat. Poți să îi scoși la un birou al agenției sau să soliciți un transfer online în contul tău bancar.

| Cosmin86 a răspuns:

Esti analfabet?

| Sn4k3 a răspuns:

Vine banii in contul de la agentia la care joci. Si pe urma poti sa ii retragi in contul bancar.

| siriusblack98 a răspuns:

Banii se vor vira automat in contul tau facut pe site-ul agentiei sportive la care joci.De exemplu UniBet.Intri acolo si cauti optiunea extragere numerar.Completezi campurile pe care ti le cere si banii iti vor fi virati pe contul tau bancar.Dar vezi ca tranzactia poate sa dureze si doua zile.

| Lucian4 a răspuns:

Tu pariezi la banca sau la o casa de pariuri sportive? de ce sa vina de la banca?

| MihaiDumitru1290 a răspuns:

Nu, bani nu vin direct in banca. Imaginează ti ca ai un alt cont la o casa de pariuri iar tu faci transfer din contul de la banca in cel de pariuri, apoi in aplicație castigi sau pierzi laughing. Daca eventual câștigi vei putea retrage din banii casei de pariuri in contul de la banca.