| XYZsnick a întrebat:

Hey, am nevoie sa-mi deschid un cont bancar pentru a retrage niste bani de la o agentie de pariuri online, vreau sa merg la BCR pentru ca e mai aproape. Ce taxe sunt si daca deschid un "cont bancar" nu vine si cu un card sau se poata folosi online nu?

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Https://www.bcr.ro/......ane_PF.pdf
Poti cere si ar trebui sa ceri si card (Visa cel mai bine) si mai poti cere alte servicii (internet banking, sms alert etc) pentru o anumita suma platita pe luna.

| Tramadol a răspuns:

Du-te la Transilvania, e 5 lei/an taxa de administrare si ai 0% comisioane la orice. A, si 12 lei cardul.

| XYZsnick explică (pentru Tramadol):

Si se plateste pe loc?

| Tramadol a răspuns (pentru XYZsnick):

Da

| Catalin_Calin_1998 a răspuns:

Ai băgat banii pe contul de pariuri de pe.un card sau paysafe?