| MioaraParalescu a întrebat:

daca ridici gantere ti se dezvolta si muchii pectorali sau nu?

Răspuns Câştigător
| cristinel9595 a răspuns:

Da normal ca se dezvolta dca faci zilnicbig grin

4 răspunsuri:
| accesoriisport a răspuns:

Da,.,, ia-to gantere de aici www.accesorii-sport.ro

| byFlorin3l a răspuns:

Depinde ce fel de exercitii faci,cu ganterele poti face biceps,triceps,pectorali,umeri, etc. Bine inteles prin diferite exercitii, doar nu o sa faci flexii pentru biceps si o sa vrei sa ti se dezvolte gambele!
BAFTA!

| KosmYnTDR a răspuns:

La gantere nu dar parca era un tip de exercitiu cu care puteai sa-ti dezvolti masa musculare din cona abdomenului

| DJDumy a răspuns:

Sunt exerciti speciale pentru muschi de la picioare daca faci la biceps cu ganterele ce legatura are cu picioarele