| Mihai543215 a întrebat:

Care se dezvolta ( creste ) mai repede dintre pectorali si abdomen?

5 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Baga bere la greu sa vezi cum creste abdomenu!

| CharissaJ a răspuns:

De ce ai vrea sa creasca abdomenul? cand de fapt toti vor sa fie unul subtire si bine lucrat. Pectoralii sunt o grupa musculara mare asa ca ai de muncit mult la ei pentru a se dezvolta, dar asta nu inseamna ca ei nu se pot dezvolta repede( depinde ce intelegi prin repede acum). Important e la pectorali sa si sa ii lucrezi deoarece acestia au doua grupe principale de muschi, cei superiori si cei inferiori care necesita exercitii diferite pentru a ii dezvolta. Cat despre abdomen... cat mai multe abdomene si vor venii si "patratelele" cat de curand. Bafta!

| seen a răspuns:

A mai fost intrebarea nu stiu daca tot de la tine oricum pectorali se dezvolta mai rapid cauza fiind frecarea obtinuta nu numai in antrenamente intense ci pur si simplu cand mergi pe strada tonifierea se obtine si cand sta i pe scaun in pozitia corecta

| drk a răspuns:

Depinde care ii lucrezi mai mult happy In principiu, pectoralii. Dar, repet, depinde.

| DeadManPhenom a răspuns:

Pieptul este cel mai greu de dezvoltat si marit, abdomenulthinking daca mananci bine si faci abdomene, alternativ innot se face gros si puternic.cum e de dorit la barbati.la pectorali e mai greu.se dezvolta cel mai greu din toate grupele musculare.asa ca ai de muncit happy bafta