| NoThanks a întrebat:

De curand m-am apucat de produsul Rapid Mass. Vreau sa stiu un singur lucru : In cat timp se cunoaste masa musculara?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost si eu la sala.Parerea mea este ca mai bine ai trage de fiarele alea natural fara sa bagi toate prafurile in tine.Este mai sanatos

| NoThanks explică (pentru anonim_4396):

Aici te contrazic. Daca nu ai putina masa, degeaba tragi de fiare ca nu se pune nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoThanks):

Eu am tras fara proteine si s-a pus.Asa suntem toti cand ajungem la sala vrem ca in cateva luni sa ajungem ca Arnold si bagam tot felul de prafuri in noi care ne distrug sanatatea.

| MassEffect a răspuns (pentru NoThanks):

Esti prost, nu are legatura masa cu suplimentele, alimentatie este cheia nu suplimentele.

| MassEffect a răspuns (pentru NoThanks):

Proteina e proteina, ori ca o iei din produsele redis, ori ca o iei din produsele on, Acuma tu trebuie sa intelegi ca nu suplimentul ala te ajuta ci ceea ce mananci tu, incearca sa ai 5 mese pe zi bogate in proteine(pui, vita, branza, oua, lapte)si carbo buni. Daca faci asta orce supliment ai lua o sa se puna masa pe tine.

| IuliaWd a răspuns:

Mai bine te duci la sala si te lasi de prostiile astea care iti distrug ficatul happy

| eDyTutza123 a răspuns:

Si eu cred la fel. Mai bine lasi ca masa musculara sa creasca in timp pe cale naturala decat sa te imbolnavesti poate mai rau cu prafuriwinking

| MassEffect a răspuns (pentru eDyTutza123):

Prafurile nu iti fac nimica, sunt mancare concentrata, nu te lua dupa cele auzite, romani inca cred ca suplimentele sunt droguri miraculoase care te umfla si dupa aceia ti se lasa muschi.