| Buniculfericit a întrebat:

De saptamana asta m-am apucat de sala. Cel ce se ocupa cu sala mi-o zis ca saptamana asta sa lucrez exercitii pentru toate grupele pentru a-mi obisnui muschii cu efortul. De saptamana viitoare incep separat cu grupele. Ideea e ca nu am un program si poate imi puteti da unul voi. A, merg la sala de 5 ori pe saptamana.
Si altceva, daca puteti, sa imi dati un site unde gasesc exercitii pentru sala, pentru fiecare grupa, deoarece nu le prea stiu.
Mulţumesc frumos, o zi faina

1 răspuns:
| DarkRed a răspuns:

Https://www.bodybuilding.com/exercises/finder/?
Selecteaza acolo pentru grupa de muschi in parte.
Sigur iti vei face un program bun de aici.