| iontz a întrebat:

Eu am 12 ani vreau sa-mi fac musculatura dat am doar 34kg sint slab si ma ingrijorez ca o sa slabes mai tare cum sa procedez? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| RochEq a răspuns:

De obicei oameni mai plinuti daca fac spor fac musculatora tu trebuie sa faci sport mult dar sa si mananci multe proteine

7 răspunsuri:
| hibrid112 a răspuns:

Sincer la 12 ani e greu cu musculatura ai rabdare sa ti se mai formeze structura osoasa(apucate pe la 16-17)happy.Bafta

| Marian001 a răspuns:

Salut,daca vrei sa tii se face masa musculara, trebuie sa mananc multe proteine., si sa mananci mancare de vreo 5-6 ori pe zi,, tot la 2-3 ore una de alta.Succes! Funda?

| food23 a răspuns:

Mananca mai mult, dar ai si grija ce. apuca-te de exercitii peste vreun an ca sa nu patesti ceva daca ai doar 34 kg.

| cynty22 a răspuns:

Nu esti slab, esti anemic, lasa muschi, mananca!

| iontz explică:

Va multumes

| iontz explică:

Dar daca voi minca bine nu voi si o sa ma ocup cu sportu nu o sa slames?

| iontz explică:

Dau funda celui care a raspuns primul.Imi pare rau