| SteroidEdy a întrebat:

Eu joc baschet, postul de pivot. Eu fac foarte mult contact cu genunchii si coatele cu cealalta echipa, asa ca mi-am luat genunchiere si maneci cu hexpad. O sa arat ciudat daca vin asa "Blindat"?

Răspuns Câştigător
| ionutalex13 a răspuns:

Nu conteaza asta.si eu am jucat important e sa ti protejezi genunchii

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Conteaza felul cum arati mai mult decat faptul ca iti protejezi incheieturile? Nu arati deloc ciudat.Arati ca ai grija de tine. Ceea ce este mult mai important.Nu conteaza parerea celor din jur atata timp cat tu te simti bine si scapi intreg de la meciuri.

| ChrissD a răspuns:

Nu ...mai bine sa te protejezi decat sa te ranesti.

| ancanegrescu a răspuns:

Conteaza ca ulterior sa nu ai probleme medicale nu daca unul sau altul cred ca arati ciudat!

| SportyMan a răspuns:

Salut, da-mi te rog niste detalii despre genunchierele cu hexpad:pret, magazin sau website. Merci anticipat.

| SteroidEdy explică (pentru SportyMan):

Mi le-a luat fratele meu cu vreo 10 lei bucata din Anglia de pe Ebay. Sunt fabriate in hongkong laughing

| RucsiMeow a răspuns:

Nu,conteaza cum joci nu cum arati funda?happy