| tigru18 a întrebat:

Explicati-mi si mie cum e contul la Fortuna?
1.Se pot depune sau retrage bani prin agentie?
2.Cat trebuie sa depun minim?
3.Si cum faci bilet online?

1 răspuns:
| HolyDesire a răspuns:

1.Metodele de depunere valabile pe site-ului Fortuna.ro sunt următoarele:

Agențiile Fortuna
Card bancar (MasterCard/Visa/Maestro)
Skrill
Neteller
Paysafecard
Metodele de retragere valabile pe site-ul Fortuna.ro sunt următoarele:

card bancar(MasterCard/Visa)
transfer bancar
Neteller
Skrill
Cashpoint, reprezentând retragerile prin intermediul agențiilor Fortuna.
Te rugăm să reții că indiferent de metoda de retragere aleasă de tine, este necesar ca acea metodă de plată să fi fost utilizată la alimentarea contului tău de joc. De asemenea, toate aceste cereri de retragere se vor procesa în conformitate cu procedurile de retragere ce îți sunt afișate pe pagina atribuită retragerilor.
2.În cazul în care nu ai efectuat procesul de verificare al identității, te rugăm să te asiguri că suma totală depusă în contul de joc, nu depășește suma de 880 RON deoarece, 880 RON este limita de depunere impusă de legislația din România ce reglementează site-urile de jocuri de noroc.

Cum faci un bilet.https://www.youtube.com/watch?v=zcqW0LorGw8