| catalanul87 a întrebat:

Imi puteti da un curs online de karate? Fiindca copii de la scoala ma agreseaza intruna!

1 răspuns:
| BadxGood a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, dar nu poti invata karate de pe internet, necesita mult antrenament si aplicarea pe partener, poti insa vorbii cu parintii tai si sa te inscrii la un club in orasul tau. Pana atunci fii mai curajos, o atitudine de invingator nu ar strica in situatia ta, ceilalti sigur o sa vada o schimbare si poate te vor lasa in pace...bafta.