| flavirus a întrebat:

Si La Multi Ani! Daca tot am trecut in 2015 as vrea sa pun sa mai slabesc putin, deoarece vrea sa imi fac un abdomen mai frumos.Gras nu sunt nu mai trebuie sa slabesc mult dar problema este ca nu stiu cum sa fac sa slabesc 3/4 kg.Si apoi mai am o problema pentru un abdomen frumos cam ce feluri de antrenament sa fac.Din pacate nu stau bine cu bani sa merg la sala sau sa imi cumpar aparate asa ca as dori cu exerciti, puteti sa ma ajutati va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ZokyRun5 a răspuns:

Pai ai putea: 1)Sa alergi cel putin odata pe zi (din capatul strazii si inapoi, sau cum vrei tu)
2)Sa faci niste abdomene(100 pe zi). Stiu, poate vei spune ca este imposibil sa faci atatea abdomene, dar faci si o pauza de 2-3 min. dupa fiecare 10-20 de abdomene!
3)Sa faci niste genoflexiuni(tot 100 pe zi sau cate poti tu face).
4)Incearca sa-ti intinzi muschii, facand acel exercitiu prin care iti atingi varfurile degetelor de la picioare prin aplecare, dar cu picioarele drepte, sau rotesteti mainile in aer timp de 5 minute.
5)Ridica cateva greutati pe care le gasesti prin casa (bidoane de 5 litri pline cu apa, trusa cu scule, etc.)
6)Ai putea face exercitii la o minge de gimnastica! In caz ca nu ai asa ceva iti recomanda asta:http://www.decathlon.ro/minge-gimnastica-55-cm-id_8290509.html.
Eu spun ca nu este foarte scumpa, ci in limita bugetului! Sper ca te-am ajutat! Funda?

1 răspuns:
| kiri11 a răspuns:

Incearca suplimente, spre exemplu eu am slabit cu produsul green coffee si efectele se mentin pana in acest moment happy